copy of Chirurgická čepice - DUSTY GREEN
copy of Chirurgická čepice - DUSTY GREEN
zoom_in

copy of Chirurgická čepice - DUSTY GREEN

copy of Chirurgická čepice - DUSTY GREEN

239,67 Kč
Barva ceil blue
Zakoupením tohoto produktu můžete získat 239 směřovat body věrnostního programu

Chirurgická čepice s gumičkou je univerzální výrobek vhodný pro muže i ženy. Díky jednoduchému designu a barevnému provedení lze čepici snadno kombinovat s dalšími kusy oblečení, což z ní činí módní doplněk, který vám umožní vyjádřit svůj styl a osobnost. Chirurgická čepice je praktickým vybavením, které přispívá k udržování dobrého standardu hygieny při práci. Je ideální pro ty, kteří pracují ve zdravotnictví nebo v kosmetickém odvětví. Čepice se vyznačuje především dokonalým přizpůsobením různým velikostem hlavy, které zajišťují pružné pásky umístěné na koncích. Konce se zavazováním navíc umožňují čepici dále upravovat, což přispívá k pohodlí při jejím nošení během práce.

Materiál dokáže účinně odvádět vlhkost od pokožky, takže udržuje hlavu při práci suchou a čistou. Je vyrobena z měkkého a pružného materiálu, který poskytuje vysoký komfort při dlouhodobém nošení. Chirurgická čepice v barvě DUSTY GREEN. Materiál dokáže účinně odvádět vlhkost od pokožky, takže udržuje hlavu při práci suchou a čistou. Je vyrobena z měkkého a pružného materiálu, který poskytuje vysoký komfort při dlouhodobém nošení. Chirurgická čepice v barvě DUSTY GREEN.

Peru a žehli obráceno na rubovou stranu. Peru při 40 °C. Žehli na režim do 100 °C. Nesušte v bubnové sušičce. Doporučujeme použití jemných dezinfekčních pracích prášků. Ušetřete čas na žehlení, zavěste produkt na ramínko na dobu sušení, aby se mohl sám narovnat. Pokud však chcete dosáhnout větší měkkosti a lehkosti, vyžehlete produkt - látka se snadno žehlí a produkt je ještě příjemnější na dotek.

Doprava je realizována do 2 - 3 pracovních dnů. Na vrácení výrobků máte 30 dní.

Proč právě my?

Objemné kapsy

Dodání zdarma

Ekologické obaly

Snadno se žehlí

Máte dotaz týkající se produktu? Kontaktujte nás - rádi vám pomůžeme!

Zavolejte nám

234 280 906

Napište nám

store@medhoodie.cz
nakládání...