Tkanička BASIC

Složení: 72 % polyester / 21 % viskóza / 7 % elastan

Jeśli si jistý, která kolekce je pro vás ta pravá - Basic je receptem na úspěch. Vypadá elegantně, profesionálně a je odolná proti mačkání, díky jemné pružnosti se přizpůsobí vašim pohybům. Pod žehličkou získává tekutost a skvěle padne na tělo. Tkanina Basic je naším vlajkovým praporem, který zodpovídá všedním výzvám. 

Odporná na mačkání

Snadno se žehlí

Odvádí vlhkost

 Elastická ve dvou směrech

Tkanička COMFY

Složení: 62 % polyester / 33 % viskóza / 5 % elastan

Kolekce COMFY byla vytvořena pro ty, kteří kladejí důraz na měkkost a pohodlí oděvů. Příjemný na dotek, měkký materiál vám zajistí pocit jako ve vašem oblíbeném teplákovém oblečení. Tkanina COMFY je inspirována oděvy typu Loungewear, které jsou pohodlné, stylové a umožňují volnost pohybu. Díky zvýšenému obsahu viskózy jsou oděvy COMFY prodyšné a snadno se žehlí, takže jsou ideální volbou, pokud nemáte chuť na dlouhá setkání s žehličkou.

Dýchající 

Měkká na dotek 

Snadno se žehlí

Odvádí vlhkost

Tkanička CottonPRO

Složení: 80 % bavlna / 17 % nylon / 3 % lycra

Pokud by vaše druhé jméno mohlo znít elegance, pak je tkanina CottonPRO volbou pro vás. Kolekci CottonPRO šijeme z materiálu, který je mírně tužší, ale má čtyřsměrnou elasticitu. Tkanina CottonPRO má vyšší gramáž, je tak silnější, a díky většímu množství bavlny je prodyšná. Sametově dokončená a příjemná k pokožce. Dopraví vám prvek profesionální elegance do vašeho každodenního života.

Odporná na mačkání

Sametová na dotek 

Odvádí vlhkost 

Snadno se žehlí

nakládání...