Mohlo by se zdát, že zdravotnické čepice nemohou být ani módní, ani nijak zvlášť pohodlné a jsou pouze nepříjemnou – i když zjevně racionální a vyhovující všem hygienickým požadavkům, ale přesto – nutností. A možná s neodpovídajícími, jednorázovými, vzduchotěsnými čepicemi vyrobenými z náhodných materiálů, je to pravda. Ale s Medhoodie? Nikdy.

Barevné zdravotnické čepice na každou hlavu

Pokud hledáte něco univerzálního a originálního zároveň, jste na správném místě. Každému produktu, který umístíme do naší prodejny, věnujeme zvláštní pozornost a navrhujeme jej tak, aby Vám dával co největší hodnotu. Proto v naší nabídce nenajdete náhodně vybrané střihy a barvy, ale nastavitelné chirurgické čepice dokonale přizpůsobené tvaru každé hlavy. To vše v dámském i pánském provedení, v několika barvách dokonale sladěných se zbytkem sortimentu. Taková čepice zavazovaná vzadu se dokonale přizpůsobí velikosti hlavy a látka použitá při její výrobě zajišťuje volné proudění vzduchu a 100% pohodlí.

Proč si vybrat vysoce kvalitní, opakovaně použitelnou čepici?

Přestože opakovaně použitelné lékařské čepice nebudou fungovat v situacích, kdy jsou hygienické předpisy extrémně přísné, ve značném procentu případů budou nejen pohodlnější a estetičtější, ale také jednoduše ekonomičtější. Pokud musíte investovat do svého vlastního zdravotnického oblečení, mějte to na paměti.

Chirurgické čepice – barevné a skvěle vypadající v kombinaci s dalšími produkty Medhoodie – ochrání krátké i dlouhé vlasy. Životní prostředí Vám rychle poděkuje za použití opakovaně použitelného materiálu, odolnost a kvalitu ocení Vaše peněženka. Gumička na koncích zajistí dokonalé uchycení na hlavě a šňůrky Vám usnadní používání a úpravy. Všechny naše zdravotní čepice jsou vyrobeny z materiálů, které poskytují pokožce hlavy pohodlí při práci a odvádějí vlhkost. Najděte svou barvu – bude to mátová chirurgická čepice nebo klasická bílá zdravotní čepice? Pokud Vám v rozhodování pomůže seznámení s našimi dalšími produkty – jako jsou dámské zdravotní mikiny nebo pánské zdravotní kalhoty – pokračujte, prozkoumejte – vítejte!