Představte si, že Vás čeká další dlouhá, únavná směna. Nebo ranní směna, ta, kterou prostě nemáte rádi. Nebo chřipkové období, kdy všichni Vaši pacienti kýchají a kašlou a vy byste opravdu raději zůstali doma. Inu – není co skrývat, jsou dny jako tento. Existuje však něco, co je může zlepšit, rychleji, než byste čekali. Samozřejmě mluvíme o pohodlném oblečení. Proč je to tak důležité? Pohodlí a volnost pohybu jsou základem práce každého lékaře. Naše pánské zdravotní joggery se osvědčí v každé situaci – proč jsme si tím jisti? Řekneme vám něco o nich.

Pánské zdravotní kalhoty Medhoodie, tedy kvalita, kterou očekáváte

Začněme materiálem, ze kterého jsou naše zdravotnické kalhoty vyrobeny. Je to 72% prodyšný polyester, 21% lehká viskóza a posledních 7% je elastan zajišťující pohodlí při každém pohybu. Speciální tkanina zajišťuje odvod vlhkosti i během nejteplejších dnů, stresujících operací nebo cvičení s pacientem. Pánské zdravotní kalhoty s manžetami jsou perfektní pro každodenní práci lékařů, včetně fyzioterapeutů a rehabilitačních pracovníků, kteří potřebují ještě větší volnost pohybu než průměrný zdravotník.Pohodlí a modernost v jednom? Jasně, od toho tady jsme!

Pohodlí a modernost v jednom? Jistě, od toho tu jsme!

Naše nabídka zahrnuje originální, barevné pánské zdravotnické kalhoty v střihu moderních joggerů. Nohavice jsou směrem dolů zúžené a zakončené lemem, což je pohodlné a zároveň dobře vypadá. Co však lidé nosící naše kalhoty nejčastěji oceňují, jsou kapsy. Ani jedna, ani dvě – až 5 funkčních kapes, z toho 1 skrytá. Při práci v ordinaci nebo na oddělení moc dobře víte, jak často se spousta úložného prostoru hodí – i my víme, že kapes není nikdy dost.

Doplňte svůj šatník výběrem vhodných pánských zdravotnických mikin nebo chirurgických čepic – vše podle Vašich potřeb. A pokud si nejste jisti, jakou barvu kalhot zvolit, podívejte se na Mateuszovy dokonalé šedé zdravotnické joggery a nechte se inspirovat!