Nebyly nalezeny žádné produkty odpovídající vybrané možnosti

Dobře padnoucí oblečení na pracovišti, kde je nutné zachovat jak naprosté pohodlí, tak profesionální vzhled vzbuzující důvěru, mohlo být doposud výzvou. Zdravotnické oblečení Medhoodie pro muže splňuje všechny podmínky, které nám můžete stanovit jako člověk, který v našem oblečení stráví rušné dny

Pánské zdravotnické oblečení – poznejte nový komfort práce

Zdravotnické oblečení pro lékaře nenechává prostor pro kompromisy a nedostatky – pohodlí by mělo být vždy v popředí. S tak vážným povoláním nemůžete dovolit, aby se Vaše myšlenky vrátily k nepříjemnému materiálu nebo příliš těsné gumičce. Pánské zdravotnické mikiny Medhoodie mají střihy, které zajišťují plnou volnost pohybu a pánské zdravotnické joggery zaručují, že si je přizpůsobíte sobě a svému dynamickému pracovnímu režimu. Navíc je samotný materiál speciálně navržen pro zamýšlený účel. Veškeré zdravotnické oděvy pro muže jsou vyrobeny z lehké tkaniny s hygienickými viskózovými vlákny, které zajišťují komfort pohybu a potřebnou ventilaci. Oblečení je lehké, pružné a odvádí vlhkost, takže předchází nepříjemným následkům intenzivního dne. Bonusem je fantastická vlastnost: pánské zdravotní oblečení se snadno žehlí, takže při této činnosti nemusíte trávit neocenitelný čas.

Na vzhledu také záleží!

Není pravda, že vzhled je druhořadý – při kontaktu s pacientem je Vaší vizitkou jak prostředí ordinace, tak pánský zdravotnický oděv. Dobře zvolený outfit je zodpovědný za první dojem, který může ovlivnit další spolupráci. Z tohoto důvodu Vám nabízíme širokou škálu barev, které Vám umožní vytvořit si individuální, osobitý styl. Šedé zdravotnické joggery a šedá pánská zdravotnická mikina jsou příklady klasického setu, ale nic Vám nebrání kombinovat dostupné barvy méně nápadným způsobem! Jděte nad rámec schématu a volně si sestavte své zdravotnické oblečení.